SEW24SSX
At a Glance
Product Dimensions 23.5"h x 23.5"w x 24.63"d
The SEW24SSX is a 220V electric wall oven with convection designed for built-in installation in 23.6" H x 22" W x 24.7" D cutouts. When installed at the proper height, this unit is compliant with ADA guidelines for user accessibility.Read More
or
What We Offer
Get to know this product.
Product Overview
Product Overview
Summit helps enhance smaller kitchen functionality with fully featured electric wall ovens specially sized for 24" x 24" spaces.
24" Wide 220V Wall Oven
Electric wall oven sized for 23.6" H x 22" W cutouts